زنده گیری سگ و گربه

این شرکت در بین دیدگاه های مثبت و منفی پیرامون کنترل حیوانات بدون صاحب در شهر تهران، در راستای رفاه حال شهروندان بهترین اقدام را جمع آوری این حیوانات می داند. و جمع آوری و نگهداری این حیوانات در محیطی امن و مطمئن را در دستور کار خود قرار داده است.

همچنین در نظر دارد در راستای کمک به محیط زیست و حمایت از حیوانات به خصوص سگ ها و گربه ها از کمک گروه های حامی حیوانات استفاده کند و بعد از جمع آوری، این گروه را در جریان روند نگهداری حیوانات قرار دهد.

طبیعتا گروه‌های حامی حیوانات دوست دارند که این موجودات را به صورت آزادانه در خیابان و در کنار خود داشته باشند اما باید پذیرفت که بیشتر مردم از این موجودات بی آزار می ترسند و مدام شکایت می کنند، در نتیجه برای جلوگیری از آسیب احتمالی به این حیوانات که بیشتر به دلیل همین ترس دو طرفه می باشد نمی‌توانیم آنها را در سطح شهر رها کنیم. و اقدام به زنده گیری آنها نموده و سپس به محیطی امن انتقال می یابند.

شرکت سمپاشی

این شرکت با بهره گیری از علوم و توانایی بالا در بهداشت محیط و همچنین استفاده از محصولات با کیویت و سموم ترکیبی و آخرین روش های نوین جهانی برای کاهش آلایندگی محیط سمپاشی آمادگی خود را برای خدمت رسانی در تمامی ساعت های اداری و غیر اداری را دارد .

  • دسته : خدمات ما
  • مقالات